Proč si pořídit nejen cyklistický dres u nás?

Rozhodli jste se využít váš týmový nebo firemní dres našich služeb?
Super, děkujeme předem za důvěru a věříme, že to s námi dotáhnete do zdárného konce. Níže najdete několik důležitých informací.

Individuální design i jednání

Každý zákazník má svoje specifická přání, jímž se snažíme maximálně vyhovět. Uprava modelu je u nás téměř běžná. Vlastní originální design jistý.

Dodání maximálně za 5 týdnů

V jarních  měsících můžete dodáváme do 5 týdnů o objednání. V letních a podzimních měsících můžete počítat se 4 týdny. Placenou expresní službou si můžete zajistit i rychlejší dodání.

Top kvalita

Většina našich zákazníků k nám přišla proto, že jim nestačí jednoduché provedení konkurence. Jsme hrdí na naše kvalitní provedení.

Výroba v ČR (Jičín)

V neposlední řadě je pro nás důležité heslo: „NEBYLO VYROBENO V ČÍNĚ, ALE V JIČÍNĚ! “ Věříme, že i pro Vás, naše zákazníky.

I v případě, že jste začátečník a vlastní design sportovního dresu si pořizujete poprvé, doufáme, že náš web bude mít lví podíl na tom, aby jste se správně zorientovali. V sekci zakázková výroba se podívejte, jaké výrobky vám můžeme nabídnout. Pro jednodušší rozhodování a porovnání s konkurencí najdete níže pár tipů….snad nás ve vašich očích odliší od konkurence?

Základní atributy výroby sportovního dresu

Dres má mít několik atributů, které považujeme za základ a nedovolili bychom si za něj účtovat speciální příplatky. Mezi tyto prvky patří:

 • dlouhý zip
 • silikonový pas
 • alespoň 3 reflexní prvky
 • rozumně naceněné grafické práce

Při zakázkách nad 50.000 Kč bez dph jsou grafické práce vždy zdarma. Při menších zakázkách je ceny smluvní a pohybuje se od 500 do 2000 Kč.

 • barevnost se schvaluje na základě barevného nátisku
 • v základu nabízíme výběr ze 3 materiálů
 • se všemi zákazníky jednáme individuálně

Termín výroby vašich dresů

náš běžný termín trvá 4 až 5 týdnů ode dne započetí výroby. POZOR – práce na grafickém návrhu není do tohoto času započítávána.  Grafické práce jsou mnohdy komplikované a trvají déle, proto nejjistěším termínem datum úhrady zálohy.

Víme, že na svoje dresy často spěcháte a i přes naši  snahu, mnohdy bývá potíž termín oboustranně vyladit. U nás můžete kalkulovat s termínem dodání nejpozdějí 28. kalendářní den od potvrzení zakázky, jímž rozumíne den úhrady 50% ceny.
Drobné odchylky od domluvených termínů se zejména na jaře přihodily i nám. Abychom se společně tomuto neduhu vyhnuli, nabízíme řešení. Zajistěte si garantovaný termín předání!

Upřednostnění vašeho termínu

Několika možnostmi si můžete vyžádat  upřednostnění vaší výroby garantovaným termínem dodání vašich dresů.

 • termín EXTRA: máte 1-2 kusy a chcete je extra rychle? Pak vám jejich výrobu dokážeme nabídnout do druhého dne. Asi tušíte, že tato extraslužba není úplnně zdarma. Ano, za výrobu do druhé dne je účtován paušální poplatek 2000 Kč bez dph.
 • termín dodání SUPER: garantovaný termín předání nebo odeslání  11. kalendářní den od potvrzení zakázky. Tuto službu si vám dovolíme nabídnout  pouze do počtu 20 kusů a je také zpoplatněna částkou 1500 Kč bez dph.
 • termín dodání CLEVER: garantovaný termín předání nebo odeslání  20. kalendářní den od potvrzení zakázky. Tento 3 týdenní termín nabídneme při počtu do 40 kusů a poplatek 1000Kč
 • termín dodání KLASIK je běžné zpracování a dodání zakázky

Pin It on Pinterest

Share This